O nás

Jsme dovozci vodotopenářského sortimentu a specialisté na úpravu vody

Česká obchodní firma, STENO CZ s.r.o., se řadí s 30 letou tradicí k největším dodavatelům vodotopenářského materiálu v České a Slovenské republice. Naším hlavním obchodním artiklem je materiál pro práci s vodou, řešení plynových rozvodů a topení, a dále vybraný zahradní sortiment či sanita. V posledních letech se specializujeme na úpravu vody cestou mechanické i chemicko-fyzikální filtrace, provozujeme web uprav-vodu.cz.

František Stehno založil společnost v roce 1992, po několika letech podnikání spojil síly s Vladimírem Wachsmuthem a společně rozvíjeli společnost do roku 2017, kdy se novým majitelem stala společnost P.F.J.S. s.r.o. Po dvouleté transformaci dnes společnost distribuuje kompletní sortiment maloobchodním a velkoobchodním zákazníkům či instalačním firmám po území celé České republiky a Slovenské republiky. V našem sídle v Mikulovicích u Pardubic se nachází robustní skladové centrum, výrobní provoz a zkušební oddělení vybavené testovacími zařízeními české a italské produkce, garantující kvalitu všech dovážených výrobků a komponentů.

STENO CZ s.r.o. | Mikulovice

Spokojenost zákazníka je naší prioritou, a proto je věnována naše pozornost:

  • výběru kvalitního sortimentu za dobrou cenu
  • inovacím a certifikaci sortimentu
  • garanci dodávky zboží skrze zavedené distribuční společnosti k našim obchodním partnerům do druhého dne při objednávce do 13:00
  • podpoře našich zkušených obchodních zástupců
  • dostatečné skladové zásobě, kterými jsme schopni pokrýt poptávku v průběhu roku, o čemž jsme naše zákazníky dokázali v minulosti přesvědčit


V rámci rozšíření záruk, posílení jistoty a důvěry v naší firmu jako seriózního, spolehlivého obchodního partnera byla v roce 2017 uzavřená s Českou pojišťovnou Smlouva o pojištění odpovědnosti č. 86408970-17 s rozsahem pojistného plnění dle případných konkrétních pojistných událostí.


Pro klienty maloobchodu nabízíme kompletní nabídku sortimentu na prodejně v Bystřici nad Pernštejnem. Na slovenském trhu působíme prostřednictvím společnosti STENO SK s.r.o., jejíž obchodníci se věnují našim slovenský klientům.

Pravidelně se s námi můžete setkat na Aquathermu a dalších odborných výstavách. Podporujeme sponzorsky lokální projekty v oblasti sportu a sociálních služeb.

Jsme tu pro Vás